Organisatie

Bestuur

functie naam  
Voorzitter Ad Wolfs

Vertrouwenspersoon
Onderhoudscommissie
Kantinecommissie

Secretaris
info@esscheboys.nl
Monique van Wanrooij

Vertrouwenspersoon
Jeugdcommissie

Penningmeester
administratie@esscheboys.nl 

Myrthe Peijnenburg Lief & Leed commissie
Leden: Kees den Ouden Technische commissie
  Jur vd Weide

Lief & Leed commissie
Evenementencommissie
Materialen

  Bram Schoenmakers

Sponsorcomissie
Communicatiecommissie

Commissies

Jeugdcommissie: seizoen 2018-2019
Aa, van der José
Bruggen, van der P.A.G.W. Paul
Rovers, W.J. Willem
Spikmans, A.F.G. Stefan
Trappel Dave
   
Evenementencommissie: seizoen 2018-2019
Gerven, van Y.C.W. Yannic (enkel toernooien)
Scheutjens Joost (voorzitter)
Peijnenburg Tom (penningmeester)
Mestrom Luna 
Brunschot, van Pien
Gerrits Quinty
Pas, van de Thijs
Mommers  Wout
Bekkers  Martijn 
   
Sponsorcommissie: seizoen 2018-2019
Ackermans, P. Paul
Kessels, M.J.W. Maurice
Kasteren, van  Karin
Wanrooy, van  Jan
   
Wedstrijdsecretariaat  
Schoenmakers  Leon 
 
Lief en Leed commissie: seizoen 2018-2019
Ouden, den P.A.J. Pleun
Pas, van de P.W.E Erna
Spooren, M.H.A. Marjolein
   
Onderhoudscommissie bestaat uit: seizoen -2018-2019
Algemeen onderhoud groen:
Hermans, A.J.J.G. Tom
   
Belijning velden:  
Ouden, den J. Jan
   
Gebouwen en installaties:  
Aker, van den M.M. Ties
Lee, van der A.H.W.M Aike
Lee, van der J.P.A.M. Hans
Loo, van de G.W.W. Gerard
Scheutjens, H.J.G.A. Henry
Steen, van der M. Mathieu
   
Groenonderhoud maaien:  
Doggen, C.J.M. Carel
Schijndel, van J.A.C. Jan
Spooren, J.A. Jan
Weert- van Rooij, van J.C.W.H.M. Judith
   
Slidinggaten repareren:  
Rovers, Wil
Groenendaal, H.A. Henk
   
Kantine:  
Schelle Toos
Schelle Tiny
Pas, van de  Leonie
Haens Kim
Pijnenburg Floor
Schalkx Koen
Wolfs Chiel
Bekkers Remi
Meeuwsen Marijn
Bekkers Marcia
   
Kascommissie:  
Ouden, den  Cas
Hermes Frits
Theunis Evy
   
Communicatie commissie
Schijndel, van Christ
Ouden, den Pleun
   
Ledenadministratie  
Schijndel, van Christ